Facebook

O mnie i o mojej pasji...

"Aby coś zrobić, trzeba zacząć" /Horace Greely/fotograf legionowo

No i stało się...zaczęłam.. jakieś 12 lat temu. Fotografia szybko stała się moim hobby, a następnie pasją.

Zdjęcia ślubne - to na nich skupiam się głównie, ale  oprócz fotografii ślubnej wykonuję również sesje niemowlęce, dziecięce, rodzinne i portretowe.

Jako fotograf ślubny w dniu ślubu bacznie obserwuję zarówno Was jak i wszystkich którzy Was otaczają: roześmianych znajomych, wzruszonych rodziców, dokazujące dzieci, bo fotograf ślubny nie jest reżyserem, ale obserwatorem zdarzeń, które zamyka w kadrze, wciskając spust migawki w odpowiednim momencie.
Pragnę dzielić z Wami te radosne chwile, ale przede wszystkim chcę je dla Was zatrzymać i pozostawić wspaniałą pamiątkę w postaci pięknych zdjęć ślubnych, do których nawet po latach będziecie chętnie wracać i z uśmiechem na twarzy, a może z łezką w oku wspominać ten wyjątkowy dzień.

Często jeden fotograf ślubny nie wystarcza, zwłaszcza jeśli planujecie dużą liczbę gości na weselu. Dlatego podczas sesji często towarzyszy mi mój mąż Konrad -  jako asystent lub drugi fotograf, w zależności od rodzaju sesji.
Do każdej sesji podchodzę indywidualnie, każdy z nas jest inny, ma inne oczekiwania, dlatego nie upieram się przy własnych pomysłach i bardzo cenię sobie Wasze zdanie i propozycje. To jest Wasz Dzień, a ja jestem do Waszej dyspozycji.   
  Ktoś kiedyś powiedział: „Fotografie to kęsy czasu które można wziąć do ręki.”
Pragnę, aby moje zdjęcia ślubne lub inne fotografie były właśnie takimi kęsami, kęsami Waszych najpiękniejszych wspomnień, które będziecie smakować przez długie lata….

Legionowo, Warszawa i okolice to główny teren mojej działalności, ale pracuję w całej Polsce.
Zapraszam do galerii zdjęć, zapoznania się z ofertą i do współpracy…

Odwiedź również mojego bloga, gdzie min. znajdziesz opinie, które otrzymuję od klientów oraz bieżące zdjęcia ślubne, sesje dziecięce i rodzinne.  Więcej moich zdjęć o najróżniejszej tematyce można znaleźć na  www.foto-golga.pl.


--
Olga Borowska
Fotograf ślubny Legionowo Warszawa

fotograf slubny warszawa legionowo